Witaj!


Witaj na naszym forum!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak reklamować sklep online z kawą?
Offline
Renata9
Praktykant


***

21
9
Aug 2016
0
#1
Jestem zielona jeśli chodzi o marketing, możecie mi doradzić jak powinnam reklamować sklep internetowy z kawą? Generalnie będą to tylko kawy premium najwyższej jakości, więc do prawdziwych kawoszy chciałabym trafić.
Offline
giermek
Nowicjusz


**

1
0
Nov 2016
0
#2
Może na FB? Warto założyć profil firmy, informować o nowościach, usługach. Teraz na portalach społecznościowych dużo firm ma swoje profile. To szybki i skuteczny sposób dotarcia do klientów, pozyskania nowych. Wystarczy że ktoś polubi profil, potem to wyświetla się kolejnym osobom i kolejnym. To jak poczta pantoflowa. Także to bym polecał Uśmiech
Offline
cecylia
Nowicjusz


**

2
0
Nov 2016
0
#3
Jeśli masz samochód firmowy to może dobrze byłoby go okleić? Ludzie stoją na przejściu dla pieszych, rozglądają się, a samochody stoją w korkach. Ja nieraz tym sposobem zapamiętałam jakąś firmę. Szczególnie zapamiętałam cukiernię - skorzystałam potem z ich usług na swoim weselu. A kto by pomyślał że taka forma reklamy się w ich przypadku sprawdzi? Także może rozważ też to? Jakbyś była zainteresowana to oklejaniem zajmuje się firma do której podaję Ci link: studiok22.pl/oklejanie-samochodowSkocz do:


Users browsing this thread: 4 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.