Witaj!

Witaj na naszym forum!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe technologie
Adrian Rakowski
Super Moderator

15
15
Jul 2016
0
Żarówka 
Rozwój aplikacji mobilnych i internetowych jest w pełnym rozkwicie. Stwarza to także sporo nowych możliwości i rynków zbytu. W tym temacie będziemy rozmawiać o pomysłach na biznes związanych z nowymi technologiami.
Pixal
Nowicjusz

**

9
3
Jul 2016
0
A ja czekam aż jakiś Start Up zaprojektuje wreszcie jakiegoś porządnego wirtualnego asystenta na telefon. Z możliwością grupowania, tagowania zadań i jakimś sprawnym systemem przypominania. Fajnie by było gdyby to wszystko zależało od ustalonych priorytetów zadań i jeszcze było poszerzone na cele, które nie są związane z pracą.
Wiem, wymagający jestem, ale może ktoś podchwyci pomysł na biznes Uśmiech
alicja_kosik
Nowicjusz

**

7
0
Jul 2016
0
Mi to by się marzyła taka aplikacja do biegania, która by mi wyliczała kiedy marsz, kiedy bieg, kiedy przerwa. Chcąc trenować na poważnie, muszę pilnować tego co do sekundy, a jest to dość uciążliwe podczas biegu. Wolałabym się skupić na okolicznościach przyrody niż liczeniu 1, 2, 3.....
Papetek
Praktykant

14
4
Jul 2016
0
(07-29-2016, 01:04 PM)Pixal napisał(a): A ja czekam aż jakiś Start Up zaprojektuje wreszcie jakiegoś porządnego wirtualnego asystenta na telefon. Z możliwością grupowania, tagowania zadań i jakimś sprawnym systemem przypominania. Fajnie by było gdyby to wszystko zależało od ustalonych priorytetów zadań i jeszcze było poszerzone na cele, które nie są związane z pracą.
Wiem, wymagający jestem, ale może ktoś podchwyci pomysł na biznes Uśmiech

Myślę, że windowsowka crotana niebawem może spełnić Twoje oczekiwania Uśmiech 

Choć nadal język polski do najłatwiejszych nie należy i jeszcze pewnie minie trochę czasu zanim się roboty tego nauczą.
przedsiebiorca_roku
Praktykant

29
11
Jul 2016
0
Osobiście oczekiwałbym aplikacji mobilnej, która byłaby częścią systemu CRM albo jeszcze lepiej ERP, abym miał szybki dostęp do danych w mojej firmie.
Alwiks
Nowicjusz

**

5
0
Aug 2016
0
A ja bym chciał jakiegoś dobrego organizera Uśmiech Na co dzień, kiedy jest się zabieganym i ma się dużo spraw, to takie rozwiązania są super Uśmiech
Bombirux76
Praktykant

19
2
Aug 2016
0
(08-02-2016, 11:56 AM)Alwiks napisał(a): A ja bym chciał jakiegoś dobrego organizera Uśmiech Na co dzień, kiedy jest się zabieganym i ma się dużo spraw, to takie rozwiązania są super Uśmiech

E no takich apek na rynku nie brakuje. Telefony mają już siły obliczeniowe równe komputerom więc i apki maja wieksze mozliwosci. No i trzymanie danych w chmurze jest bardzo wygodne. Probowales znaleźć jakis program do organizacji? Jeśli znajdziesz coś dobrego daj znac. Ja uzywam glownie kalendarza google, przychodza mi przypomnienia i to mi starcza, ale moze jest cos lepszego. Nigdy się nad tym super nie rozwodzilem, bo i nie potrzebuje nie wiadomo czego, pamiec jeszcze mam w miare dobra ;p

Skocz do:

Users browsing this thread: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
MyTrade theme by eNvy © 2014.